Zmiana koloru i ozdabianie.

Oklejanie motocykla naklejkami z numerem startowym.

Naklejanie reklam nie jest jedynym zastosowaniem foliowania samochodów. Jest to również bardzo szybki i co najważniejsze tani sposób na zmianę koloru pojazdu.

Często kolor nadwozia jest mało ważnym parametrem podczas zakupu samochodu, skupiamy się bardziej na jego wyposażeniu pomijając fakt nieciekawego koloru. Szczególnie często dzieje się tak przy zakupie samochodu używanego, kiedy to zwracamy uwagę na to, aby lakier był po prostu w dobrym stanie. Oklejając samochód możemy w kilka godzin całkowicie zmienić jego wygląd. Folie dostępne obecnie na rynku mogą być zarówno standardowe, matowe jak i metaliczne. Na specjalne zamówienie wykonuje się również elementy odblaskowe.

Folie te można również zadrukowywać, podobnie jak folie reklamowe, co stanowi dobre narzędzie do tuningu wizualnego pojazdów. Z powodzeniem można wykonywać skomplikowane kształty o pełnej palecie kolorów.

Oklejanie zmieniające kolor samochodu jest równie trwałe jak oklejanie reklamowe. Folia na ogół wykorzystywana do tego celu jest tak szeroka, że nie wymaga łączenia na powierzchni elementów, przez co nie można odróżnić folii od lakieru. Klej stosowany do aplikacji folii jest odpowiednio silny aby był odporny na warunki atmosferycznych. Jednocześnie nie jest on szkodliwy dla lakieru, a usunięcie folii jest równie szybkie jak jej naklejenie.

Linki

Nowa Ruda Ostróda Poznań Pruszków
Radom Szczecin Żory Wrocław